Roleta gotowa złożona dzień noc - sklep, specyfikacja, cena, opinie

Rolety na dzień/noc są wspaniałym rozwiązaniem, które jest niezwykle praktyczne oraz funkcjonalne. Dzięki nim można mieć kontrolę nad dopływem światła do pomieszczenia, a w wyniku zastosowania nachodzących na siebie tkanin o różnej przepuszczalności, użytkownik zyskuje wiele niesamowitych możliwości. To doskonały sposób na zapewnienie sobie odrobiny prywatności, bez potrzeby zawieszania firan czy zasłon. Dostępne w sklepie internetowym Mini Rolety produkty odznaczają się solidnym wykonaniem oraz nowoczesnym designem.

Roleta gotowa złożona dzień noc
obrazek prezentujacy

Roleta złożona dzień noc - Gdzie kupić?

Decydując się na zakup rolet złożonych dzień/noc, warto bliżej zapoznać się z szeroką ofertą sklepu internetowego Mini Rolety. Bogaty asortyment wysokiej jakości akcesoriów z pewnością zachęci do wyboru konkretnego rozwiązania, z którego klient będzie w pełni usatysfakcjonowany. Warto również skonsultować się z pracownikami sklepu, którzy posłużą fachowymi poradami oraz przekażą szereg cennych informacji, w wyniku czego podjęcie optymalnej decyzji i dokonanie korzystne wyboru nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Roleta złożona (dzień noc) - Specyfikacja

Dostępne w sklepie internetowym Mini Rolety akcesoria wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów odznaczających się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Rolety zapewniają regulowany dopływ światła do pomieszczenia, co przekłada się na lepsze warunki do codziennego funkcjonowania. Grubość materiału rolety wynosi około 0,43 mm, natomiast wysokość 7,5 cm. Akcesorium wyposażone jest w siatkę o dużych oczkach o wysokości 5,2 cm, a dzięki specjalnym haczykom montaż rolety jest niezwykle prosty i nie przysparza żadnych trudności.

Roleta złożona dzień noc - Cena

Dostępna w ofercie sklepu Mini Rolety roleta złożona dzień/noc to rozwiązanie w korzystnej dla klientów cenie, zachęcającej do bliższego zapoznania się z ofertą. Koszt rolety jest w pełni adekwatny do jej jakości, co zwiększa opłacalność inwestycji. W celu zapoznania się ze szczegółową ceną warto wejść na stronę sklepu Mini Rolety lub skontaktować się z jego pracownikami, którzy udzielą wszelkich potrzebnych do podjęcia optymalnej decyzji informacji, a także przekażą szereg cennych i przydatnych wskazówek dotyczących oferowanych produktów.

Jestem bardzo zadowolony z zakupionych rolet złożonych dzień/noc. To solidnie wykonane akcesorium, które zachwyca swoją nadwyczają estetyką. Produkt w pełni spełnił moje oczekiwania, a wysokie standardy obsługi to dodatkowy element, który muszę docenić.

Mariusz

Szukałem rozwiązania do mojego salonu i dopierow w sklepie Mini Rolety natrafiłem na idealne rolety. Bardzo dobra jakość, precyzyjne wykonanie i wykończenie cechujące się dbałością o wszelkie najdrobniejsze detale. BARDZO POLECAM!!!!!!

Grzegorz

Na ofertę sklepu Mini Rolety trafiłam z polecenia koleżanki, która robiąc remont, kupiła w nim rolety do całego domu. Muszę przyznać, że mimo sceptycznego nastawienia, co do zakupów przez internet, jestem z nich w pełni zadowolona. Wytrzymałe, atrakcyjne wizualnie rozwiązanie, które posłuży mi przez lata.

Anastazja

Sklep Mini Rolety to profesjonalne miejsce z wysokiej jakości akcesoriami. Oprócz odpornych na uszkodzenia rolet mogłam liczyć na fachowe doradztwo, dzięki któremu wybrałam rolety złożone dzień/noc, z których jestem bardzo zadowolona i mogę je z czystym sumieniem polecić.

Magda