Roleta okienna Dzień i Noc – Zebra II - specyfikacja, cena, opinie

Rolety Dzień i Noc pozwalają na zdecydowanie lepsze manipulowanie światłem od tradycyjnych rolet, ponieważ uszyte są z dwóch rodzajów materiału. Pierwszy z nich zapewnia zaciemnienie, natomiast drugi to siateczka, która wpuszcza światło do pomieszczenia. Roleta Dzień i Noc Zebra II może zapewnić zarówno całkowitą ciemność, jak i lekkie przyciemnienie wnętrza. Charakterystyczne ułożenie pasów pozwala na dowolne dostosowanie ilości światła do indywidualnych potrzeb.

Roleta okienna Dzień i Noc – Zebra II
obrazek prezentujacy

Roleta Okienna Dzień Noc Zebra - Gdzie kupić?

Aby roleta Dzień i Noc działała w odpowiedni sposób, należy zaopatrzyć się w model wykonany z najlepszej jakości materiałów. Roleta Dzień i Noc Zebra II, którą znajdziesz w naszym sklepie, wyprodukowana została z należytą starannością i dbałością o detale. Właśnie to sprawia, że będzie ona najlepszym wyborem. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór kolorów rolety Dzień i Noc Zebra II, dzięki czemu dobierzesz model, który wpasuje się w każde pomieszczenie.

Zebra II Roleta Dzień i Noc - Specyfikacja

Roleta Zebra II Dzień i Noc łączy w sobie niezwykle estetyczny wygląd z wysoką funkcjonalnością. Składa się z dwóch tkanin, które nawijane są na wał w dwóch warstwach ułożonych równolegle do siebie. Wykonana została z materiałów pochodzących od najlepszych producentów. Jej obsługa jest niezwykle prosta, roleta się nie zacina. Roleta jest łatwa w montażu.

Roleta Okienna Dzień i Noc Zebra - Cena

W naszej ofercie znaleźć można najwyższej klasy produkty, które oferowane są przez nas w przystępnych i atrakcyjnych cenach. Roleta Dzień i Noc Zebra II pozwala na zapewnienie sobie komfortu każdego dnia. Poza tym, dobrze dobrana roleta świetnie dopełnia całą aranżację. Nie warto pomijać tego elementu wyposażenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru idealnych rolet Dzień i Noc do swojego domu. Oferujemy konkurencyjne na rynku ceny.

Wypróbowałam już wiele rolet typu Dzień i Noc. Zebra II to model, który totalnie skradł moje serce. Pięknie wygląda i super przyciemnia pokój. Rolety wydają się być solidne wykonane, mam wrażenie że wytrzymają w moim domu przez lata.

Anna

Nie lubię siedzieć w całkowitej ciemności, ale denerwuje mnie też światło, które wpada mi o poranku do pokoju. Dlatego rolety dzień i noc są najlepszym rozwiązaniem. Mogę precyzyjnie dostosować ilość światła które ma wpadać do mojego pokoju.

Kasia

Model rolet Zebra II zamontowałem w całym moim domu. Kupiłem kilka różnych kolorów i muszę przyznać, że nie potrafię się zdecydować, który najbardziej mi się podoba. kolory są wyraziste i ładnie wyglądają na oknie. Serdecznie polecam!

Tomasz

To były chyba najprostsze do zamontowania rolety, aż byłem w szoku. Przy innych modelach długo się męczyłem, aby zamontować je na oknie tak żeby nic nie prześwitywało. Tutaj poszło serio szybko. Na plus też bardzo szybka i bezproblemowa dostawa.

Kuba